Nedjelja, 28. Aprila 2024.

Fudbaleri Slobode u Prokosovićima odigrali prijateljsku utakmicu

Fudbaleri Slobode danas su u Prokosovićima odigrali prijateljsku utakmicu protiv NK Proskosvići koji se takmiči u 2. ligi FBiH i upisali sigurnu pobjedu rezultatom 0-3.

Početak utakmice u potpunosti je pripao gostujućim fudbalerima koji su od prve minute napadali gol NK Proskovići, ali nakon 45. minuta igre mreže su mirovale te se na pauzu otišlo sa rezultatom 0-0.

• U nastavku utakmice, nastavila se dominacija crveno-crnih, a na prvi gol se čekalo do 61. minute kada mrežu NK Proskovići pogađa Edis Smajić. Isti igrač povisio je vodstvo Slobode u 82. minuti utakmice, a konačan rezultat utakmice u Prokosovići postavio je Amer Osmanagić golom u 85. minuti.

Treba istaći da je šef stručnog štaba FK Sloboda Tuzla, Slavko Petrović na današnjoj utakmici priliku je dao svim igračima koje ima na raspoloaganju. (fksloboda.ba)