Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Fudbaleri Slobode poraženi od Čelika sa minimalnih 1:0

U okviru prvog kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine fudbaleri Slobode poraženi su u Zenici od ekipe Čelika sa 1:0.

Domaći fudbaleri su bolje otvorili utakmicu i uspjeli iz prve prave prilike da dođu do prednosti od 1:0. Strijelac gola za Čelik bio je Mahir Karić u 14 minuti susreta.

U drugom poluvremenu tim Husrefa Musemića je zaigrao nešto malo bolje ali nisu uspjeli da do kraja meča izjednače rezultat.

Čelik je na samom početku pokazao više borbenosti i želje za pobjedom, uspjeli su sačuvati za njih pozitivan rezultat do kraja i ja im čestitam na tome” kazao je nakon utakmice trener Slobode Husref Musemić.

Fudbaleri Slobode su na stadionu Bilino Polje imali podršku od oko 150 pripadnika navijačke skupine Fukare. Ali im ni to nije pomoglo za Zenicu napuste s povoljnijim rezultatom.

Sloboda narednu utakmicu igra na Tušnju protiv ekipe Rudara iz Prijedora. (Tuzlanski.ba)