Subota, 27. Aprila 2024.

Edina Višću na sinoćnoj utakmici izviždali njegovi navijači

Bivši bosanskohercegovački reprezentativac Edin Višća (33) proživljava najteže trenutke karijere, a sinoć su ga njegovi navijači izviždali prilikom izlaska s terena.

Trabzonspor je sinoć poražen rezultatom 2:3 od Rizespora na domaćem terenu. S jedne strane zaigrao je Edin Višća, dok je kod gostiju igrao Dal Varešanović, koji je zamijenjen u 60. minutu utakmice.

Naš bivši reprezentativac u posljednje vrijeme imao je mnogo problema s povredama zbog kojih je prošle sezone odigrao samo 13, a pretprošle samo 18 utakmica. To je ostavilo traga i na njegovu formu.

Višća je zamijenjen u 69. minuti utakmice, a tom prilikom cijeli stadion ga je izviždao. Na to je utjecao i rezultat u tim trenucima pošto je domaćin imao dva gola zaostatka (1:3).

Podsjetimo, Višća je s Trabzonom osvojio titulu prvaka Turske 2022. godine i dao je veliki doprinos u toj borbi postigavši pet golova i četiri asistencije, iako je i tada imao određenih problema s povredama.