Petak, 3. Maja 2024.

I Edin Džeko napravio “Selfie”

Reprezentativac Bosne i Hercegovine i napadač Manchester Cityja Edin Džeko pokazao je da prati trendove na društvenim mrežama, pa je tako naš dijamant svoje fanove na Facebooku počastio tako što je napravio i objavio svoj “Selfie”.

Ako kojim slučajem niste upoznati s  pojmom Selfie, riječ je o fotografiranju samoga sebe, najčešće pametnim telefonom ili web kamerom, a fotografija ili selfie se potom uploada na društvene mreže.

Džeko je u utakmici u posljednjeg kola Engleske Premijer lige protiv Crystal Palaca bio strijelac gola u 4. minuti za građane. Konačan rezultat od 2:0 za City postavio je Toure u 43 minuti. Zahvaljujući upravo toj pobjedi i porazu Liverpoola na svom terenu od Chelsea, Man City ima velike šanse da odbrani titulu prvaka Engleske. (Tuzlanski.ba)