Ponedjeljak, 29. Aprila 2024.

Demirović briljira u Njemačkoj, danas je zabio gol i asistirao

Ermedin Demirović (25) postigao je gol i asistirao u duelu njegovog Augsburga i Bochuma (2:2) u okviru trećeg kola Bundeslige.

Demirović je počeo meč od prve minute, nosio kapitensku traku te u 35. minuti asistirao Belji za vodeći gol Augsburga.

Bila je to treća asistencija ove sezone Ermedina u Bundesligi i u ovom trenutku je prvi asistent lige.

Gosti su poravnali u trećoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je Asano zabio za 1:1.

Igrala se 62. minuta kada je danas odlični Demirović postigao gol za novo vodstvo Augsburga.

Ovo je bio prvi gol bh. napadača ove sezone.

Ipak, dvije minute kasnije Asano po drugi put trese mrežu Augsburga i postavlja konačnih 2:2.

Demirović je danas odigrao svih 90 minuta za Augsburg.