Petak, 3. Maja 2024.

Dani i Una navijaju za tatu: Džeko postigao dva gola protiv Chieva (VIDEO)

Utakmica Talijanske Serie A između Rome i Chieva, okončana je pobjedom “Vučice” rezultatom 4:1.

Strijelac dva gola u visokoj pobjedi Rome bio je Edin Džeko. Džeko je najprije u 40. minuti postigao pogodak za vodstvo od 2:0, Edinu je to bio ukupno 22. gol ove sezone, a do 23. ovosezonskog gola stigao je u drugom poluvremenu kada je sa ivice kaznenog udarca lijevom nogom savladao gostujućeg golmana za vodstvo Rome od 4:0.

Do kraja susreta gosti su smanjili rezultat na 4:1, što je bio i konačni ishod utakmice na Olimpicu.

• Sa tribina stadiona Olimpico, Edin ima najslađu podršku. Sin Dani i kćerka Una bodre tatu do nove pobjede. (Tuzlanski.ba)

Ključne riječi: , , , ,