Subota, 27. Aprila 2024.

Amar Rahmanović postigao spektakularan pogodak

Nogometaši ruske Samare pobijedili su u prijateljskoj utakmici ekipu Alanije rezultatom 3:1, a susret je obilježio reprezentativac Bosne i Hercegovine Amar Rahmanović.

Naime, naš ofanzivac se istakao sjajnim golom kojeg je postigao u 19. minuti utakmice.

Bio je to dug napad Samare, a nakon centaršuta s lijeve strane i nespretno izbijene lopte defanzivaca Alanije, Rahmanović je uhvatio loptu “makazicama” i neobranjivo zatresao mrežu rivala.

Inače, ovaj susret je počeo žestoko jer su već u trećoj minuti podijeljena dva crvena kartona, po jedan na obje strane.

Osim Rahmanovića za Samaru su pogađali još Saltikov i Pisarskij, dok je počasni pogodak za Alaniju postigao Čočiev.