Petak, 10. Maja 2024.

Ahmedhodžić golom “zaledio” St James’ Park, a onda je Newcastle potopio Sheffield

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Anel Ahmedhodžić doveo je svoj Sheffield United u vodstvo protiv Newcastla.

Naš defanzivac je u meču 35. kola engleske Premijer lige sjajno ispratio jedan centaršut i glavom matirao golmana Newcastla Martina Dubravku.

Igrao se 5. minut kada se Ahmedhodžić upisao u strijelce. Ovo je bh. defanzivcu drugi pogodak u Premijer ligi ove sezone.

Pogodak Ahmedhodžića pogledajte OVDJE.

Inače, Sheffieldu je ovo bila možda i posljednja šansa da zadrži eventualne šanse za opstanak u Premijer ligi.

U nastavku Newcastle je postigao pet pogodaka i u 70. minuti utakmice rezultat glasi 5:1.