Četvrtak, 2. Maja 2024.

Potrebno više izvršilaca za dvije pozicije na benzinskoj pumpi

Preuzmite sliku

Popularno

Na osnovu ukazane potrebe radi proširenja obima poslovanja, kompanija Junuzović  Kopex d.o.o  raspisuje Oglas za prijem u radni odnos na pozicijama ‘rukovodilac benzinske pumpe’ i ‘radnik na benzinskoj pumpi’.

RUKOVODILAC BENZINSKE PUMPE

Lokacija: ”Benzinska pumpa Lukavac Grad” u Lukavcu

Uslovi koje kandidat treba ispunjavati:

– VSS/SSS

– Iskustvo na istim ili sličnim poslovima

– Vozačka dozvola B kategorije

– Poznavanje rada na računaru

Omogućavamo Vam:

– Redovna i stimulativna primanja

– Uvođenje u posao kroz interne obuke u postojećem okruženju

– Podršku kolega iz svih sektora kompanije

– Rad u dinamičnom okruženju

– Edukativni materijali i interne obuke vezane za proizvode i vještine prodaje

Ukolliko ste ambiciozna, lojalna i vrijedna osoba i želite da se zaposlite i napredujete u kompaniji koja profesionalno pristupa poslovanju i motiviše svoje zaposlene, onda ste prava osoba za naš tim.

Prijavu na radno mjesto možete izvršiti slanjem biografije (CV-a) na:

– e mail adresu info@junuzovic-kopex.ba ili marketing@junuzovic-kopex.ba

– telefonom 035 551 250

RADNIK NA BENZINSKOJ PUMPI M/Ž

– Više izvršilaca

– Lokacija: Lukavac (Benzinska pumpa Lukavac Grad i Benzinska pumpa
Magistrala)

Potrebne kvalifikacije:

– SSS

– Potrebno znanje na računaru MS Office

Opis posla:

– Obavlja poslove prijema i prodaje goriva na benziskoj pumpi i ostalih roba u
marketu

– Ispostavlja račune za isporučeno gorivo i ostalu robu u marketu

– Osigurava prostor za prijem goriva prije početka i za vrijeme prijema goriva

– Rad u dinamičnom okruženju.

– e mail adresu info@junuzovic-kopex.ba

Ili se javiti lično u prostorije Benziske Pumpe Magistrala u Lukavcu.

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje