Ponedjeljak, 17. Maja 2021.
Tuzlanski.ba logo

MUP TK: Pehari i diplome najboljim takmičarima

Preuzmite sliku

Ministar unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona Husein Topčagić, policijski komesar Dževad Korman i načelnik Policijske uprave Tuzla Zoran Teofilović upriličili su jučer prijem i dodjelu diploma i pehara za službenike MUP-a TK, koji su na sportskim takmičenjima organizovanim povodom Dana policije TK postigli najbolje rezultate.

MUP TK objavio je spisak najboljih ekipa i pojedinca u svim takmičenjima:

Takmičenje u stonom tenisu
I mjesto OKP PU Tuzla
II mjesto JP za specijalnu podršku MUP-a TK
III mjesto PU Tuzla – PS Zapad

Pojedinačno:
I mjesto Davor Blagojević OKP PU Tuzla
II mjesto Draženko Vujanović, JP za specijalnu podršku MUP-a TK
III mjesto Elmir Brčaaninović, JP za specijalnu podršku MUP-a TK

Turnir u šahu
I mjesto JP za specijalnu podršku MUP-a TK i OBL
II mjesto MUP sjedište
III mjesto PU Tuzla – PS Zapad

Takmičenje u gađanju službenim pištoljem
Ekipno/žene:
I mjesto PS Lukavac
II mjesto SKP MUP TK-a
III mjesto PU Tuzla – PS Centar

Pojedinačno/žene:
I mjesto mjesto Biljana Bojanić, PU Tuzla – PS Centar
II mjesto Adnana Sprečić (SKP MUP TK-a)
III mjesto Selma Saburović, PS Lukavac

Ekipno/muškarci:
I mjesto PU Tuzla – PS Zapad
II mjesto JP za spec. podršku MUP TK-a
III mjesto PS Gradačac

Pojedinačno/muškarci:
I mjesto Edib Planić, JP za specijalnu podršku MUP-a TK
II mjesto Semir Fazlić, PS Gradačac
III mjesto Zlatan Huremović, PU Tuzla- PS Zapad

Takmičenje u gađanju vazdušnom puškom
Ekipno/žene:
I mjesto Sektor krim. policije MUP TK-a
II mjesto PU Tuzla – PS Centar
III mjesto PS Lukavac

Pojedinačno/žene:
I mjesto Memsura Latifović (SKP MUP TK-a)
II mjesto Maja Salihspahić PU Tuzla-PS Centar
III mjesto Selma Sabunović (PS Lukavac)

Ekipno/muškarci:
I mjesto JP za specijalnu podršku MUP TK-a
II mjesto PU Tuzla – PS Centar
III mjesto PU Tuzla – PS Zapad

Pojedinačno/muškarci:
I mjesto Zahid Halilović PS Živinice
II mjesto Edib Planić (JP za spec.podršku MUP TK-a)
III mjesto Fahrudin Umihanić (JP za spec.podršku MUP TK-a)

Malonogometni turnir
I mjesto PS Živinice
II mjesto PU Tuzla – PS Centar
III mjesto PS Doboj Istok

Turnir u odbojci

Ekipno/žene
I mjesto ekipa PU Tuzla
II mjesto ekipa PU Gračanica
III mjesto ekipa PS Banovići

Ekipno/muškarci
I mjesto ekipa JP za spec. Podršku MUP TK
II mjesto ekipa PU Tuzla
III mjesto ekipa PU Lukavac

(Tuzlanski.ba)

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

Ključne riječi: , ,