Utorak, 30. Aprila 2024.

Sloboda oštećena na Tušnju, sudija nije dosudio očigledan jedanaesterac? (VIDEO)

Utakmica protiv Željezničara počela je od 17:30 sati na stadionu Tušanj, a veliko nevrijeme pokvarilo je istinski fudbalski ugođaj.

Napadač Slobode Mahir Karić je pred kraj prvog poluvremena uputio jedan udarac prema golu Željezničara a Siniša Stevanović je očigledno na nedozvoljen način igrao rukom u svom šesnaestercu, a na kraju je Karić dobio žuti karton zbog prigovora, nakon čega je uslijedila bura protesta igrača Slobode, stručnog štaba dok je publika na tribinama jasno poručila šta misli, skandiranjem “lopovi, lopovi”.

U drugom poluvremenu najprije golom Veselinovića a nakon toga i eurogolom Stjepanovića Sloboda je ekspresno povrela protiv Željezničara na Tušnju.  (Tuzlanski.ba)

Vezani članak: Zaslužena pobjeda: Željezničaru prvi poraz, Sloboda učvrstila liderstvo (FOTO/VIDEO)