Tuzla: Rukometaši Slobode dočekani bakljadom na Sonom trgu

Rukometaši Slobode u finalu Kupa Bosne i Hercegovine savladali su RK Izviđač CO Ljubuški rezultatom 29:28 te osvojili titulu Kupa Bosne i Hercegovine, treću u historiji kluba.

Nakon pobjede protiv Borca m:tel u polufinalnom susretu (23:19) rukometaši Slobode pružili su još jednu odličnu partiju u finalu protiv ekipe RK Izviđač CO Ljubuški te zasluženo osvojili Kup Bosne i Hercegovine.

Finalna utakmica odigrana je na Stadionu sportskih igara u Doboju.

Vezano | BRAVO! Rukometaši Slobode osvajači Kupa BiH, trofej stiže u grad soli!

Nakon povratka u Tuzlu rukometašima Slobode priređen je doček na Sonom trgu gdje su uz pjesmu i bakljadu zajedno sa vjernim navijačima proslavili osvajanje Kupa Bosne i Hercegovine i najavili borbu za titulu Prvaka BiH u predstojećem prvenstvu.

Doček je uživo putem svog Facebook profila prenosio rukometaš Alen Ovčina. (Tuzlanski.ba)