Petak, 26. Aprila 2024.

Rukometašima Slobode nova pobjeda od 22 gola razlike

Rukometaši Slobode danas su u Mejdanu u okviru 23. kola Prve lige FBiH odigrali utakmicu protiv RK Bosna TS Tešanj.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 24:9, dok su nakon 60 minuta igre domaći rukometaši zabilježili ubjedljivu pobjedu rezultatom 47:25.

Golove za RK Sloboda postigli su Davor Kadić sedam, Emir Suhonjić šest, Edin Cerić i Adi Omeragić po pet, Admir Kišić četiri, Kerim Torlaković, Mirza Jusufović, Bakir Hajdarević, Arnad Hamzić i Dino Mehić po tri, Darko Ilić i Harun Hamzabegović po dva, dok je jedan pogodak postigao Semir Memić.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli Franjo Duđak 11, Haris Isaković pet, Zlatko Isaković tri, Nikola Sauka i Dženan Okić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Aleksa Pejić i Tarik Kantić.