Alen Ovčina postigao pogodak kakav se rijetko viđa na rukometnim terenima (VIDEO)

Rukometaši Antalyaspora pobjedili su za vikend lidera turske Superlige, Goztepe iz Izmira rezultatom 25:24.

Iako je ekipa Antalyaspora na poluvremenu gubila četiri razlike, sjajnom igrom u drugom poluvremenu uspjeli su nanijeti drugi poraz vodećoj ekipi prvenstva.

U redovima turske ekipe igra Alen Ovčina, koji je postigao pogodak koji se ne može vidjeti često na rukometnim terenima.

,,Pokušali smo akciju, međutim, odbrambeni igrač je krenuo za mnom i ja sam pokušao tzv. šut šrauba, i uspjelo je”, rekao je Ovčina za Tuzlanski.ba. (A.P. | Tuzlanski.ba)