Petak, 3. Maja 2024.

Takmičari KBV „Flek Tom-Cat“ Tuzla osvojili pet medalja na Državnom prvenstvu u full kontaktu

Novi Travnik je u subotu 21. marta 2015. godine, bio domaćin Državnog prvenstva u kick-boxingu (discipline ful kontakt i semi kontakt), na kojem su uspješno nastupili i takmičari KBV “Flek Tom-Cat” iz Tuzle.

U konkurenciji 150 takmičara iz cijele BiH, svih pet takmičara iz KBV “Flek Tom-Cat”, koji su nastupili u disciplini ful kontakt, osvojili su medalje.

Državni prvaci u svojim kategorijama su postali Amra Selmić (-65 kg) i Damir Arnaut (-71 kg), dok su plasmanom u finalne borbe srebrene medalje osvojili Benjamin Mujabašić (-71 kg), Mirnes Vejzović (-81 kg) i Nedžad Hodžić (+91 kg).