Na turniru u Zagrebu stonoteniserka tuzlanske “Kreke” Ema Lovrić osvojila sjajno teće mjesto

Proteklog vikenda je u Domu sportova u Zagrebu održan 26. Memorijalni Stolnoteniski Turnir „Antun Tova Stipančić“.

U konkuenciji više od 500 stonotenisera i stonoteniserki iz 15 zemalja učešće su uzeli iz takmičari STK “Kreka” iz Tuzle”.

Nakon prvog mjesta osvojenog nedavno u Varaždinu takmičarka Ema Lovrić u kadetskoj konkuranciji pojedinačno osvojila je sjajno treće mjesto.

Prvo mjesto u kadetskoj konkuranciji pojedinačno pripalo je bh. takmičarki Dori Čosić iz Viteza koja je u finalu rezultatom 3:1 savladala Hannu Lončarević.

Posebna zahvalnsot upućena je sponzorima koji pomažu STK “Kreka” i Emu Lovrić: Fabrika sokova BONY Tuzla, UR St.James’s Irish Pub Tuzla, AK “Comet” d.o.o., Cestotehnik d.o.o. Tuzla, CONNECT-EL d.o.o. Tuzla, NOVUS d.o.o. Tuzla.

• “Uz sponzore koji su prepoznali naš trud rad i dobre rezultate koje ostvarujemo u kontinuitetu mnogo je lakše raditi i takmičiti se” – kazao je za Tuzlanski.ba, Mario Lovrić, Emin otac.