Petak, 17. Maja 2024.

Zabio gol, proslavio uz selfie s navijačima i zaradio žuti karton! (VIDEO)

• selfie-fubaler44
  • Igrala se 33. minuta susreta između Sportinga iz Kansas Cityja i Chicago Firea, kad je Dom Dwyer ukrao loptu stoperu i elegantno riješio situaciju jedan na jedan protiv golmana Seana Johnsona.

A nakon što je doveo Sporting KC u vodstvo, Dwyer je postao prvi igrač koji je proslavio gol uz selfie s navijačima, slavlje nije predugo trajalo jer mu je sudac Alan Kelly pokazao žuti karton.

Dwyerova fotografija nije pomogla Sportingu da ostvari pobjedu jer je Mike Magee postavio konačnih 1-1 u 40. minuti. Dwyer je 23-godišnji Britanac koji je prošao mlađe kategorije Norwich Cityja, a u SAD-u je od 2012. godine. (24sata.hr)