Petak, 17. Maja 2024.

U pripremnoj utakmici fudbaleri Slobode postigli 19 golova

U subotu popodne fudbaleri Slobode na Kupresu su odigrali pripremnu utakmicu protiv NK Šujica koji će se naredne sezone takmičiti u Drugoj ligi FBiH – grupa jug, a nakon 90 minuta igre fudbaleri Slobode postigli su 19 golova.

Šef stručnog štaba FK Sloboda, Vlado Jagodić priliku je dao mladim igračima koji su u utakmici protiv Zrinjskog u Mostaru dobili manju minutažu i koji za 75. minuta igre postigli 14 golova.

Posljednih 15. minuta utakmice na Kupresu priliku su dobili ostali igrači koji su još pet puta pogađali mrežu NK Šuica.

Golove su postigli: Smajić (4), Krpić (3), Husić, Zilkić, Hodžić i Omerović (2), Tandir, Grahovac, Hairlahović i Ordagić po jedan gol.

Sloboda nastavlja sa pripremema te u nedjelju u Tomislavgradu sa početkom u 17:30 sati igra protiv Radnika iz Bijeljine.