Petak, 17. Maja 2024.

Seria A: Pogledajte dva gola Edina Džeke i sjajnu asistenciju Pjanića (VIDEO)

Trenutno se igra 5. kolo Serie A, Juventus igra protiv Cagliarija dok je Roma na svom terenu dočekala Crotone. Obje ekipe trenutno imaju ubjedljiva vodstva.

Treći i četvrti pogodak Rimljana bilo je djelo bh. kapitena Edina Džeke, koji je sjajnim lobom u 48. minuti matirao Cordaza. To mu je bio treći ovosezonski gol za Romu u šampionatu Italije. U 57. minuti susreta na asistenciju Salaha, Džeko postiže i svoj drugi a ukupni četvrti gol za Romu u sezoni za visoko vodstvo od 4:0.

Džeko postiže drugi gol za 4:0 by mediabh

U dresu Juventusa kod sva tri pogotka svoje momčadi učestvovao je bh. reprezentativac Miralem Pjanić, koji je upisao i sjajnu asistenciju za Alvesa u 39. minuti. Pjanić je iz kornera preciznim prizemnim pasom pronašao Alvesa, koji je snažnim udarcem pogodio desni ugao Storarijevog gola.