Četvrtak, 16. Maja 2024.

Sarajevo osvojilo samo bod protiv Sloge Meridian, posljednjih pet ekipa ima isti broj bodova

Fudbaleri Sarajeva su na Bilinom Polju u prvom meču 25. kola Premijer lige BiH odigrali samo 1:1 protiv Sloge Meridian.

Ekipa Sarajeva je povela u 16. minuti.

Golman Sloge Meridian je odbranio šut Varešanovića, a na odbijenu loptu je natrčao Kyeremeh i pogodio za 1:0.

Ipak, gosti su uspjeli poravnati u nastavku utakmice.

Igrala se 48. minuta kada je Dadić matirao nemoćnog Dizdarevića i ispostaviće se donio veliki bod svom timu.

Momčad Sarajeva je u 95. minuti zabila gol, ali glavni sudija je na signalizaciju svog pomoćnika dosudio prekršaj i poništio gol.

Sarajevo je šesto na tabeli sa 36 bodova, dok Sloga Meridian zauzima 11. mjesto sa 24 boda.