Srijeda, 15. Maja 2024.

Remek djelo: Fantastičnim golom iz slobodnjaka Pjanić donio pobjedu Romi (VIDEO)

Fudbaleri Rome u okviru 4. kola Italijanske Serije A slavili su pobjedu na gostovanju kod Parme rezultatom 2:1.

Roma je povela u 27. minuti golom Ljaljića, prvo poluvrijeme je završeno rezltatom 1:0 za popularnu Vučicu iz Rima.

Domaći fudbaleri su preko De Ceglie u 56. minuti došli do poravnanja rezultata da bi dvije minute prije isteka regularnog dijela utakmice Miralem Pjanić koji je igrao svih 90. minuta za Romu sjajnim šutom iz slobodnog udarca donio svojoj ekipi nova tri boda.

Romi je ovo bila četvrta uzastopna pobjeda uz gol razliku 7:1, maksimalan učinak ima samo još ekipa Juventusa. U video prilogu pogledajte remek djelo našeg reprezentativca. (Tuzlanski.ba)