Utorak, 7. Maja 2024.

Prijateljski susret Slobode i Cibalije završen bez golova

Fudbaleri Slobode danas su remizirali na Tušnju protiv Cibalije iz Vinkovaca, bilo je 0:0.

Tuzlaci i Vinkovčani odigrali su remi bez golova, a jedino vrijedno spomena bila je prilika domaćina iz 55. minute.  Sulejman Krpić je šutirao glavom, no lopta je pogodila prečku gola gostiju.

Slavko Petrović je ovaj meč otvorio sa postavom: Hadžić, Đorđilović, Škahić, Ignjatović, Salihović, Jahić, Grahovac, Osmanagić, Ziljkić, Krpić i Husić. U drugom poluvremenu šansu su dobili još neki rezervisti Slobode.

Nažalost, ni oni nisu pokazali ništa konkretno što bi eventualno ugrozilo gol Cibalije.

Sloboda: Hadžić, Đorđilović, Škahić, Ignjatović, Salihović, Jahić, Grahovac, Husić, Osmanagić, Zilkić, Krpić.

Cibalia: Šubarić, Rubić, Karamarko, Ikić, Dabro, Filipović, Oršolić, Kordić, Mlakić, Perčić, Galić. (Sport1.ba)