Srijeda, 15. Maja 2024.

Pogledajte maestralne golove Zebe za pobjedu Slobode protiv Viteza (VIDEO)

Fudbaleri Slobode su u okviru 6. kola BHT Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Tušanj pred oko 1.500 gledalaca savladali Vitez rezultatom 2:1.

Ekipa Viteza bolje je otvorila utakmicu i preko Kapetana koji sjajno koristi ubacivanje iz korenera u 13 minuti uspijevaju doći do prednosti od 1:0.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena publiku na noge podigao je Zajko Zeba koji fantastično koristi ubacivanje iz kornera i maestralnim volej udarcem nesmetano loptu šalje u mrežu za izjednačenje.

U nastavku utakmice izabranici Husrefa Musemića zaigrali su nešto angažovanije. Gol odluke za nova tri boda postigao je najbolji pojedinac na meču kapiten Crveno-crnih Zajko Zeba koji još jednom potvrdio da je pravi majstor slobodnih udaraca. U video prilogu pogledajte sve golove sa utakmice kao i izjave trenera. (Tuzlanski.ba)