Subota, 18. Maja 2024.

Nezaustavljivi Džeko: Dva gola i asistencija za sigurnu pobjedu Rome (VIDEO)

Fudbaleri Rome na gostovanju u Beču kod ekipe Austrije, zabilježili su sigurnu pobjedu rezultatom 4:2. Dva gola i asistenciju zabilježio je Edin Džeko koji nastavlja sa demonstracijom fantastične forme u kojoj se nalazi.

Domaći tim je pogotkom Olarenwaju Kayodea došao do vodstva već u 2. minuti, a pogotku domaćeg tima prethodila je loša reakcija odbrane Rome.

Edin Džeko već u 5. minuti susreta postiže prvi gol za Romu u utakmici ali prvi gol i u evropskim utakmicama ove sezone, a ukupno 11. u svim takmičenjima.

U 65. minuti Roma vodi sa 3:1 a Edin Džeko je postigao još jedan gol za Romu.

Konačan rezultat utakmice 4:2 za Romu, pored dva postignuta gola Džeko je zabilježio i asistenciju kod drugog gola, kojeg je postigao De Rossi.