Utorak, 30. Aprila 2024.

Liga prvaka: Real do pobjede u 95. minuti, Galata nadoknadila dva gola zaostatka

Večeras se igraju utakmice prvog kola Lige prvaka u grupama A, B, C i D.

U terminu od 18,45 sati igrana su dva meča, a Real Madrid je u okviru grupe C slavio protiv Union Berlina sa 1:0.

Tim iz Madrida je dominirao od samog početka susreta, imao čak 30 udaraca, a do gola je stigao u sudijskoj nadoknadi.

Igrala se 95. minuta kada je Bellingham pogodio za trijumf Reala.

Ekipe Galatasraya i Kopenhagena odigrale su 2:2 u duelu grupe A.

Gosti iz Kopenhagena su poveli u 35. minuti golom Elyounoussija, da bi Goncvalves u 58. minuti zabio za 0:2.

Kopenhagen je od 73. minute ostao sa igračem manje, s obzirom da je Jelert zaradio drugi žuti karton.

Galata je iskoristila brojčanu prednost i pred sami kraj utakmice uspjela izbjeći poraza.

Boey je u 86. minuti smanjio na 1:2, a dvije minute kasnije Tete donio bod timu iz Istanbula.