Srijeda, 26. Juna 2024.

Kup BiH: Pogledajte pogodak Kostića za novo vodstvo Slobode na Grbavici (VIDEO)

Željezničar i Sloboda danas igraju prvu polufinalnu utakmicu Kupa Bosne i Hercegovine na stadionu ‘Grbavica’. U prvom polufinalnom meču Radnik je u Bijeljini savladao ekipu Širokog Brijega rezultatom 1:0.

Hladan Tuš za navijače Željezničara uslijedio je na samom početku utakmice. U 2. minuti utakmice dosuđen je slobodan udarac za Slobodu na 40 metara od gola “Plavih”, kojeg je sjajno izveo kapiten tima Zajko Zeba koji je pronašao Krpića koji je ostao apsolutno sam u kaznenom prostoru i nije mu bilo teško pogoditi glavom.

U 70. minuti utakmice sjajan šut na gol Željezničara uputio je Mladen Veselinović ali je stativa spriječila loptu da završi u golu Željezničara, nekoliko trenutaka kasnije sa istog mjesta Veselinović je uputio loptu prema golu, a Ivan Kostić sjajno reaguje i dovodi Slobodu ponovo u vodstvo rezultatom 1:2. (Tuzlanski.ba)