Utorak, 30. Aprila 2024.

Golom s bijele tačke Sloboda na Tušnju poražena od Cityja

U okviru 25. kola M-Tel Premijer lige BiH Sloboda je na Tušnju kao gost poražena od Tuzla Cityja minimalnim rezultatom 1:0.

Prvih 45. minuta na meču nije bilo golova uz nešto bolju i konkretniju igru Tuzla Cityja čiji su fudbaleri imali terensku inicijativu.

Ključni trenutak utakmice se dogodio u 65. minuti kada je Ramić pao u kaznenom prosotru Slobode nakon duela sa Jusićem, a sudija Bandić pokazao na 11 metara.

Brkić je bio precizan sa bijele tačke. Šutirao je po sredini gola i matirao Golubovića za vodstvo od 1:0 što će se ispostaviti kao konačan rezultat.

Sloboda je utakmicu završila sa 10 igrača na terenu jer je dvije minute prije kraja meča crveni karton zaradio Balić.

Tuzla City: Muminović, Barišić, Crnkić, Brkić, Karjašević, Ramić, Mehidić, Nukić, Doffo, Lučić, Morris.

Sloboda: Golubović, Jusić, A.Beganović, Dž. Beganović, Kurtalić, Maksimović, Osmić, Predragović, Ilić, Balić, Mujagić.(Tuzlanski.ba | Foto: Blicko Junior)