Srijeda, 8. Maja 2024.

Fantastičan prizor: Slavijini navijači sjajno pozdravili igrače nakon poraza

Praška Slavija izgubila je uzvratnu utakmicu četvrtfinala Evropske lige u Londonu protiv Chelsea 4:3 te se nakon poraza 1:0 u prvoj utakmici oprostila od natjecanja.

Njihova momčad imala je gotovo nemoguću misiju nadoknaditi zaostatak iz prve utakmice, ali to nije spriječilo navijače Slavije da masovno dođu u London. Na Stamford Bridgeu ih je bilo više od 2000 i cijelo vrijeme su bodrili svoje igrače koji su već nakon 17 minuta gubili 3:0.

Do poluvremena je bilo 4:1, da bi hrabri Česi u razmaku od 51. do 53. minute zabili dva gola i uveli utakmicu u neizvjesnu završnicu. Međutim, Chelsea je izdržao, a gostujući navijači gromoglasno su pozdravili svoje junake nakon utakmice.

Cijela Slavijina momčad je kleknula na travnjak dok su navijači uzvikivali parole da bi na kraju svi zajedno skakali i pjevali. Chelseajevi navijači, od kojih je većina otišla sa stadiona, ostali su na tribini kako bi iz prve ruke vidjeli i snimili spektakularni oproštaj čeških igrača i navijača.