Subota, 27. Aprila 2024.

Kazna: Sve šale na račun Arjena Robbena (FOTO)

Popularno

U šokantnoj završnici utakmice osmine finala Svjetskog prvenstva u Brazilu nogometaši Holandije su s 2-1 pobijedili Meksiko.

Ključni se trenutak dogodio u 94. minuti kada je Marquez napravio prekršaj na Robbenu u svom šesnaestercu, a Klaas-Jan Huntelaar je realizovao jedanaesterac za 2-1.

Meksikanci su imali brojne kritike na suđenje, s tim da su pogotovo bili oštri prema Arjenu Robbenu koji je nekoliko puta i prije te 94. minute pokušao iznuditi penal ili slobodne udarce.

Nije trebalo dugo da se korisnici društvenih mreža našale na račun Robbena, šaljiva kazna je stigla, u prilogu donosimo samo neke od njih. (Tuzčanski.ba)