Petak, 26. Aprila 2024.

Ovo su poslovi na kojima su radnici najnezadovoljniji

Preuzmite sliku

U posljednje vrijeme rijetki su sretnici koji mogu raditi ono što zaista vole i u čemu zaista uživaju, a još rjeđi oni koji su zadovoljni uvjetima na svom radnom mjestu.

Sveučilište u Chicagu napravilo je istraživanje među američkim radnicima i sastavilo popis poslova na kojima su najnezadovoljniji radnici. Naravno, očekivano, radilo se najviše o slabije plaćenim, fizičkim poslovima, prenosi Index.hr.

Ovo je popis poslova na kojima su američki radnici najmanje zadovoljni:

1. Krovopokrivači

2. Konobari

3. Radnici koji rade pomoćne fizičke poslove (osim građevinskih radnika)

4. Šankeri

5. Radnici koji se bave ručnim pakiranjem

6. Skladištari

7. Prodavači odjeće

8. Blagajnici

9. Radnici koji se bave pripremom hrane (osim glavnih kuhara)

10. Špediteri

11. Mesari

Tuzlanski.ba možete pratiti i putem aplikacija za Android i iPhone mobilne uređaje

Ključne riječi: , ,