Svijet se pomamio: Na stotine osoba "ganja" rijetkog pokemona u parku (VIDEO)
Foto: Tuzlanski.ba

Da „pokemon-mania“ uzima sve više maha širom svijeta, govori i ova situacija kada se na stotine osoba okupilo u Central parku gdje se pokemon pojavio.

Našao sam se ispred čopora koji je jurio u park kao krdo. Posebno pozdravljam tipa na početku video snimka koji je iskočio iz svog automobila  i potrčao napolje osvojiti glavnu nagradu“, kazao je snimatelj ovog videa.