Incident se dogodio oko 08 sati i 30 minuta na času hemije pred ostalim učenicima i nastavnicom.

Pokušaj suicida u Srbiji:  Učenica na času hemije popila kiselinu
Foto: Ilustracija

16-godišnja tinejdžerka jutros je u prostorijama jedne škole u Obrenovcu u Srbiji pokušala da se ubije tako što je popila azotnu kiselinu.

Incident se dogodio oko 08 sati i 30 minuta na času hemije pred ostalim učenicima i nastavnicom.

"Nastavnica je odmah reagovala i pozvala Hitnu pomoć. Kolima Hitne pomoći tinejdžerka je prevezena na kliniku u Tiršovoj gdje joj ljekari ukazuju pomoć", kaže izvor iz istrage, prenosi Blic.

Istraga ovog incidenta je u toku.