Incident se dogodio oko 08 sati i 30 minuta na času hemije pred ostalim učenicima i nastavnicom.
16-godišnja tinejdžerka jutros je u prostorijama jedne škole u Obrenovcu u Srbiji pokušala da se ubije tako što je popila azotnu kiselinu.
Incident se dogodio oko 08 sati i 30 minuta na času hemije pred ostalim učenicima i nastavnicom.
"Nastavnica je odmah reagovala i pozvala Hitnu pomoć. Kolima Hitne pomoći tinejdžerka je prevezena na kliniku u Tiršovoj gdje joj ljekari ukazuju pomoć", kaže izvor iz istrage, prenosi Blic.
Istraga ovog incidenta je u toku.