Potpredsjednica SSP-a Marinika Tepić objavila je identitet vlasnika.

Muškarca pokosio automobil na skupu u Novom Sadu, objavljen snimak
Foto: Screenshot | Nemile scene u Novom Sadu

Danas je u Novom Sadu, na uglu Bulevara oslobođenja i Futoške ulice došlo je do incidenta kad je vozač "Porschea" krenuo automobilom na ljude koji su mirno stajali na pješačkom prelazu i odavali počast stradalima u novodosadskoj tragediji.

Potpredsjednica SSP-a Marinika Tepić objavila je identite vlasnika.

Tepić je na društvenoj mreži X napisala da je vlasnik "Porschea" Milan Todorović iz Novog Sada.

"Ovo su manijaci koji su pokosili čovjeka na komemorativnoj blokadi u Novom Sadu kod Futoške pijace!", dodala je ona.

Podsjećamo, u Srbiji je danas održana 15-minutna akcija "Zastani, Srbijo" kojom se već nekoliko sedmica odaje počast za 15 poginulih u obrušavanju nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, 1. novembra.

Vezani članak Petnaestominutnom akcijom "Zastani, Srbijo" odata počast poginulim u Novom Sadu

Blokade fakulteta su nastavljene, a mediji izvještavaju kako je u blokadi oko 40 državnih fakulteta širom Srbije.

Odavanju počasti u akciji "Zastani, Srbijo" pridružile su se i pojedine srednje škole.