Iz ruševina na Željezničkoj stanici u Novom Sadu izučena je živa 14-godišnjakinja.
U spašavanju su učestvovali policajci, vatrogasci, hitna pomoć, a na terenu su i bageri. Kako pišu srbijanski mediji, za život djevojčice su se spasioci borili četiri sata.
Podsjećamo, prilikom urušavanja dijela Željezničke stanice u Novom Sadu poginulo je najmanje 11 osoba.
Ove informacije je srbijanskim medijima potvrdio ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
Vezani članak
Akcija spašavanja još uvijek je u toku.