Iz ruševina na Željezničkoj stanici u Novom Sadu izučena je živa 14-godišnjakinja.

Iz ruševina u Novom Sadu izvučena živa 14-godišnjakinja: Spasioci se borili četiri sata da je izvuku
Foto: Facebook | Mjesto nesreće

U spašavanju su učestvovali policajci, vatrogasci, hitna pomoć, a na terenu su i bageri. Kako pišu srbijanski mediji, za život djevojčice su se spasioci borili četiri sata.

Podsjećamo, prilikom urušavanja dijela Željezničke stanice u Novom Sadu poginulo je najmanje 11 osoba.

Ove informacije je srbijanskim medijima potvrdio ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

Vezani članak Sutra Dan žalosti u Srbiji zbog tragedije u Novom Sadu

Akcija spašavanja još uvijek je u toku.