Na gradilištu SPP 'Žitopromet' u Mostaru jučer se dogodila nezgoda u kojoj je radnik pao s ljestvi i pri tome zadobio teže tjelesne povrede.

Radnik na gradilištu u Mostaru pao s ljestvi i zadobio teške tjelesne povrede
Foto: MUP HNK | Ilustracija

"PS Mostar Centar je iz Hitne medicinske pomoći Mostar prijavljeno da je u Ulici Ante Starčevića, na gradilištu SPP 'Žitopromet', jedan od radnika zadobio povrede, te je prevezen u Sveučilišnu kliničku bolnicu na odjel Centra urgentne medicine.

Patrola policije je utvrdila da je 69-godišnjak inicijala E.D. iz Sarajeva, radnik građevinskog sarajevskog poduzeća 'Debos', pao s ljestvi i zadobio teške tjelesne povrede.

Urađen je uviđaj od strane uposlenika Odjela kriminalističke policije", saopšteno je je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Hercegovačko-neretvanskog kantona.