Posjetioci su ponovno imali priliku prošetati među štandovima i uživati u ugodnoj proljetnoj atmosferi.
Trg slobode i ovog je vikenda bio ispunjen bojama, mirisima i osmijesima, gdje su obrtnici i vrijedni proizvođači ponovo donijeli dašak prirode u srce grada, a sve u okviru manifestacije "Proljeće u Tuzli".
Bogata ponuda cvijeća i rasadnog materijala privukla je brojne posjetioce, dok su štandovi s domaćim proizvodima i rukotvorinama upotpunili ovu proljetnu priču.
Posjetioci su ponovno imali priliku prošetati među štandovima, razgovarati s proizvođačima i uživati u ugodnoj proljetnoj atmosferi koja je ispunila centar grada.
Prvomajski praznici, sunčano vrijeme i šetnje gradskim ulicama dodatno su oživjeli Tuzlu.
Aktivnosti u sklopu "Proljeća u Tuzli", nastavljaju se i u narednom periodu, te se završavaju 17. maja.
Događaji poput ovih dokazuju da su Turistička zajednica Grada Tuzle i Grad Tuzla osmislili program koji je zabavan za sve generacije.