Danas će dva tuzlanska naselja ostati bez vodosnabdijevanja.
Iz JKP Vodovod i kanalizacija Tuzla (ViK) saopšteno je da je došlo do obustave vodosnabdijevanja u dva naselja u Tuzli.
"U periodu od 8 do 16 sati doći će do obustave vodosnabdijevanja u naseljima Husino i Kiseljak zbog planiranog prekida napajanja električnom energijom pumpnih stanica od strane EP BiH", saopšteno je iz VIK-a.
Ostala naselja na području Grada Tuzla imaju uredno vodosnabdijevanje.