Kaže kako se "ovakav sunovrat i vođenje Republike Srpske, u oktobru mora  zajedničkim snagama zaustaviti".

Stanivuković: Niko se više ne kune u Ustav od SNSD-a i niko ga više svojim postupcima ne gazi
Foto: Facebook | Draško Stanivuković

Gradonačelnik Banja Luke Draško Stanivuković komentarisao je ostavku Save Minića na poziciji premijera RS.

Stanivuković je rekao da "niko bolje od SNSD-a ne sluša strane diplomate i međunarodnu zajednicu".

"Niko se više od SNSD-a ne kune u Ustav i niko ga više svojim postupcima ne gazi. Sve za kredit, sve za strane pare, to je u kratkim crtama njihova politika, što ćemo ubrzo i vidjeti i na djelu, a postavlja se i ozbiljno pitanje - u čijim rukama je Republika Srpska", naveo je Stanivuković. 

Vezani članak Savo Minić podnio ostavku na mjesto premijera Republike Srpske

Kaže kako se "ovakav sunovrat i vođenje Republike Srpske, u oktobru mora  zajedničkim snagama zaustaviti".