Sebija Izetbegović dala podršku Novaliću: Najbolji premijer kojega smo ikad imali
Foto: Tuzlanski.ba

Sebija Izetbegović, supruga Bakira Izetbegovića i zastupnica SDA u Skupštini Kantona Sarajevo oglasila se na Facebook profilu nakon što je Sud BiH objavio konačnu presudu Fadilu Novaliću i drugima.

Poslije Bakira Izetbegovića i njegova supruga Sebija je pružila podršku Novaliću.

Vezano | Izetbegović: Novalić je žrtva montiranog političko-pravosudno-medijskog projekta 

Sebija Izetbegović na Facebook-u je napisala:

"Fadil Novalić je najbolji premijer kojega smo ikad imali. Ne treba šutjeti nego treba govoriti istinu, baš onako kako je učinio časni sudija i gospodin Branko Perić", navela je Sebija.