U večernjim satima došlo je do poteškoća u isporuci toplotne energije u Tuzli.
Isporuka je otežana zbog problema u proizvodnji toplotne energije od strane Termoelektrane Tuzla.
Iz Centralnog grijanja su saopštili da se radi se o poteškoćama u dostizanju traženih parametara koji dovode do problema u proizvodnji i isporuci.
Za sada nije poznato kada će ovaj problem biti riješen.
Podsjećamo, otkako je počela sezona grijanja u Tuzli, zabilježeno je nekoliko kvarova, najčešće ispada blokova u Termoelektrani, koji su dovodili do prekida isporuke toplotne energije.