Prijave su dostupne za pojedince i grupe, pri čemu se organizovanom grupom smatra dolazak deset i više osoba.
Prijave za učešće na ovogodišnjem "Maršu mira", koji se organizuje u okviru obilježavanja godišnjice genocida nad Bošnjacima u Srebrenica iz jula 1995. godine, zvanično su otvorene.
Organizacioni odbor pozvao je sve zainteresovane pojedince i organizovane grupe da se prijave i uzmu učešće u ovogodišnjem maršu, koji svake godine okuplja hiljade učesnika iz Bosne i Hercegovine i inostranstva.
Kako je navedeno, prijave su dostupne za pojedince i grupe, pri čemu se organizovanom grupom smatra dolazak deset i više osoba. Svi detalji ono načina prijave dostupni su OVDJE.
"Marš mira" predstavlja pješački pohod kojim se odaje počast žrtvama genocida, ali i podsjeća na put kojim su Srebreničani u julu 1995. godine pokušavali doći do slobodne teritorije.
Organizatori su pozvali sve učesnike da se na vrijeme prijave i prate zvanične kanale za dodatne informacije o ovogodišnjoj organizaciji i programu marša.