Centralno grijanje Tuzla najavilo je od ponedjeljka radove u jednoj tuzlanskoj ulici.
Od ponedjeljka, 3. marta 2025. godine, u ulici Rade Peleša započeti će radovi na sanaciji curenja na toplovodnoj mreži.
Radovi će se izvoditi se s ciljem unaprjeđenja kvaliteta usluge i osiguranja pouzdane i neometane distribucije toplotne energije.
"Molimo vas za razumijevanje i strpljenje tokom trajanja radova te vam unaprijed zahvaljujemo na saradnji", poručili su građanima iz Centralnog grijanja.