Saobraćaj je ponovno normalizovan.

Nema povrijeđenih osoba u nesreći u Lukavcu, saobraćaj ponovno normalizovan
Foto: MUP TK

Nema povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći koja se desila kod ulaza u Fabriku sode u Lukavcu i saobraćaj na toj dionici je ponovno normalizovan, potvrđeno je iz Operativnog centra MUP-a TK za Tuzlanski.ba.

Uklanjanje mašine koja je učestvovala u nesreći je usporilo saobraćaj te se su vozila propuštala naizmjenično, ranije je potvrdio BIHAMK.

Vezani članak Saobraćaj u Lukavcu usporen zbog nesreće kod ulaza u Fabriku sode

Zbog povremene kiše kolovoz je mjestimično mokar, a povećana je i opasnost od odrona.

Vozači se savjetuju da prate saobraćajnu signalizaciju i apeliraju se na strpljenje i razumijevanje.