Mostarac kojeg ovdje nisu htjeli diplomirao u SAD-u
Foto: Tuzlanski.ba

Mnogi sanjaju američki san, a Goran Popović ga živi.

Mostarac, koji je zbog ljubavi prema glumi, otišao u Ameriku je svojim primjerom pokazao da se snovi ostvaruju. Naime, nakon što je Popović dobio odbijenicu na Akademiji scenskih umjetnosti u Sarajevu odlučio je spakovati kofere i otići u SAD gdje je i diplomirao.

Sada je dobio vizu za boravak u SAD-u za umjetnike izvanrednih sposobnosti u periodu od tri godine pa će profesionalni put nastaviti u New Yorku.

Na pitanje hoće li se vratiti u BiH kaže da ima volju i želju da stvara ovdje.

Ovo je moja matična zemlja gdje sam se rodio i odgodio, zašto da se ne vratim i ne ponudim nešto”, rekao je Popović za Nova.bh.

Međutim, ima nešto što mu fali iz BiH.

“Kafa, kava, na koji god način hoćete”, kroz osmijeh je naveo Popović.