Služba za poslove sa strancima nastavlja pružati podršku stranim državljanima u skladu sa zakonskim propisima i međunarodnim standardima.
Izraelski državljani, kojima su prethodno nestali pasoši, u utorak su u 22.30 sati letom sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo otputovali za Tel-Aviv, saopćila je Služba za poslove sa strancima.
Nove putne isprave izdate su od Ambasade Izraela u Beogradu, čime je omogućeno njihovo nesmetano putovanje.
Služba za poslove sa strancima nastavlja pružati podršku stranim državljanima u skladu sa zakonskim propisima i međunarodnim standardima.
Podsjećamo, 50 pasoša državljana Izraela završilo je slučajno u smeću u jednom sarajevskom hotelu.
U međuvremenu, objavljen je i snimak iz sarajevskog hotela na kojem se vidjelo kako pasoši padaju u kantu za smeće, što je potvrdilo navode da se radi o nesretnom slučaju.
Vezani članak