Evo koji vijećnici su glasali za poskupljenje grijanja u Tuzli

T
Tuzlanski.ba

Komentari (2)

Nazad na članak
NAPOMENA: Komentarisanje na portalu Tuzlanski.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Možete se ne slagati sa sadržajem ili autorom teksta, ali suzdržite se od vrijeđanja, psovanja i pogrdnih izražavanja. Komentari predstavljaju stavove isključivo njihovih autora. Zbog govora mržnje možete biti i krivično gonjeni, kako se ne bi dovodili u probleme prije pisanja komentara upoznajte se i sa našim uslovima korištenja.
user1725833798

MALO STE POVEČALI TREBA LI STE POVEČATI MAKAR 50 POSTO DA POSKUPITE

dzevad

Evidentno je da stanovi koji grijanje plaćaju po kalorimetru i imaju utopljene objekte dobivaju vrlo male račune za grijanje jer termo glave na radijatorima drže na pozicijama koje zadovoljavaju njihove potrebe a da građani koji plaćaju po kvadratu drže prozore otvorene vrlo često, što sami priznaju. Što znači ugradite kalorimetre i utoplite zgrade jer moj kolega za ovo mjeseci još nije dobio račun preko 20 km ni blizu...

Tuzlanski.ba

Prijava korisnika

Zaboravljena šifra?

Niste korisnik? Registruj se.


Brza prijava

Kreiranjem i prijavom na račun slažete se s našim
Tuzlanski.ba

Registracija korisnika


Brza prijava

Postojeći korisnik? Prijavite se.

Tuzlanski.ba

Zaboravljena šifra