Komentari (2)
Nazad na članakEvidentno je da stanovi koji grijanje plaćaju po kalorimetru i imaju utopljene objekte dobivaju vrlo male račune za grijanje jer termo glave na radijatorima drže na pozicijama koje zadovoljavaju njihove potrebe a da građani koji plaćaju po kvadratu drže prozore otvorene vrlo često, što sami priznaju. Što znači ugradite kalorimetre i utoplite zgrade jer moj kolega za ovo mjeseci još nije dobio račun preko 20 km ni blizu...
-
"Poštujemo ugovorne obaveze"
EPBiH o zahtjevima rudara: Spremni smo nastaviti aktivnosti na stabilizacij...
1