Na ovaj način su i učenici pokazali koliko su Zmajevi unijeli sreće u živote naših građana, te koliko nam je malo potrebno da svi budemo istinski sretni.

Foto: Facebook

Danas se u svim školama Tuzlanskom kantona realizovao program "Poruka zahvalnosti Zmajevima".

Nakon inicijative od strane nastavnika, roditelja, a najviše učenika odlučeno je da se danas realizuje ovaj poseban program u svim osnovnim i srednjim školama Tuzlanskog kantona, u znak zahvalnosti Zmajeva koji su svojim plasmanom na Svjetsko prvenstvo obradovali građane naše zemlje.

Tako su učenici, uz svoje nastavnike, danas u škole došli u dresovima naše reprezentacije, ogrnuti zastavama i u bojama koje simbolizuju zajedništvo i podršku.

skole-zmajevi-zahvalnost
Facebook

Pojedini su dodatno ukrasili svoja lica oslikanim zastavicama, dok su drugi nosili kape, šalove i razne navijačke rekvizite, stvarajući pravu sportsku atmosferu u školskim klupama.

Cijeli ambijent bio je ispunjen ponosom, veseljem i jedinstvenim duhom podrške našoj reprezentaciji, uz stihove "Hajmo Bosno, Bosno, hajmo Hercegovino".

Na ovaj način su i učenici pokazali koliko su Zmajevi unijeli sreće u živote naših građana, te koliko nam je malo potrebno da svi budemo istinski sretni.