Mještani Gornje Tuzle danas će biti bez vode.
Dio naselja Gornja Tuzla danas je bez vodosnabdijevanja zbog kvara na cjevovodu, potvrđeno je iz nadležnih službi.
Ekipe su na terenu i rade na otklanjanju problema.
"Sanacija kvara očekuje se u toku dana", saopćeno je.
Iz VIK-a ističu da ostala naselja na području Grada Tuzla imaju uredno snabdijevanje vodom.