Zvijezda slavila pobjedu: Neočekivan poraz Slobode u pripremnom susretu (FOTO)

Na pomoćnom terenu stadiona Tušanj fudbaleri Slobode u sklopu priprema za nastavak prvenstva, odigrali su svoju drugu pripremnu utakmicu.

Iako ozbiljnije uigravanje ekipe tek slijedi kada ekipa otputuje u Antaliju, poraz od Zvijezde ipak niko nije očekivao. Sloboda je poražena od Zvijezde iz Gradačca rezultatom 0:2, a strijelci za goste iz Gradačca bili su Isanović i Ramić, oba gola postignuta su u drugom poluvremenu.

Prilike koje su fudbaleri Slobode stvorili pred golom gostiju, nisu iskorištene. U Antaliji izabranike Husrefa Musemića očekuje nekoliko susreta sa znatno kvalitetnijim protivnicima, gdje se očekuje i više rada na taktičkoj pripremi fudbalera Slobode koji u nastavku prvenstva imaju priliku “jurišati” na duplu krunu.  (Foto: V. Živković | Tuzlanski.ba)