"Nikada dnevnica neće pobjediti iskrenu emociju! PUMPAJ, PUMPAJ, zašto si stao?!"

Umjetnik prepravio mural i oduševio tenisera: Đoković ponovo "pumpa u Beogradu"
Foto: Instagram | Mural ponovo naslikan

U utorak je u Beogradu neko uništio mural sa likom Novaka Đokovića u Beogradu.

Djelo umjetnika i aktiviste Andreja Josifovskog, poznatog kao Pijanista, inspirisano je poznatim Novakvim "pampanjem" tokom ovogodišnjeg Wimbledona.

Na muralu koji prikazuje Đokovića u trenutku karakterističnog gestikuliranja i podizanja energije, stajao je natpis:

"PUMPAJ, PUMPAJ, zašto si stao!?"

Vezani članak U Beogradu uništen mural posvećen Novaku Đokoviću

Ipak, nakon manje od 24 časa od tog čina, autor murala, Andej Josifovski, ponovo je vratio svoje djelo u prvobitno stanje uz poruku.

"Nikada dnevnica neće pobjediti iskrenu emociju! PUMPAJ, PUMPAJ, zašto si stao?!"

Taj potez je oduševio i samog Novaka Đokovića koji je lajkovao ovaj potez Josifovskog.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Andrej Josifovski PIJANISTA (@pijanistq)